0242 290 32 30

Hakkımızda

İşletmemiz 1949 yılında Akiş Torna olarak, torna tesviye ve makina onarımı ile faaliyetine başlamıştır. 1985 yılında imalatına başlamış olduğu oto-servis ekipmanları ile Türkiye geneline hizmet vermeye başlamıştır. 1997 yılından itibaren Akiş Makina San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetine devam eden firmamız, 1998 yılından itibaren imalat portföyüne otomatik kapı sistemleri ve hidrolik asansör sistemleri imalatınıda eklemiş bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne, sahip olduğu uzman kadrosunun tecrübesini, imalatını yapmış olduğu ürünlerinin kalitesine yansıtarak, müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkartan AKİŞ MAKİNA, ileri teknoloji, uzman personel, müşteri memnuniyeti,ürün ve hizmet kalitesi ilkerinden taviz vermeden ülke ekonomisine hizmet vermeye devam etmektedir.

Günümüze kadar, imalat yapmış olduğu sektörlerde, bir çok ilke imza atarak tamamen yerli sanayimizin kaynaklarını, Türk mühendisliğinin yeteneğini ve teknolojisini, Türk işçisinin çalışkanlığını ve alınterini sermaye kabul ederek bugünlere sağlam bir alt yapı ile ulaşmıştır.

Ülke ekonomisinin yıllardır yaşadığı kriz ortamlarında dahi Akiş Makina kendine özgü kalite ve çizgisinden ödün vermemiştir.

Şimdiye kadar 5000’in üzerinde oto kaldırma lifti, 2000’ün üzerinde otomatik kapı sistemi ve 1500 adet hidrolik asansör imalatı yapmış olan firmamız 750 m2 kapalı, 500 m2 açık alanda yaklaşık 20 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Başarılarına başarılar katmakta kararlı olan şirketimiz seçkin kadrosu ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.